Дороги миттєво стають ковзанкою, тому зараз по всій області працюють понад 200 спецмашин, які засипають асфальт протиожеледною сумішшю.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передають новини Дніпра.
На даний момент проїзд вільний по всіх основних напрямках. Проте синоптики кажуть, що така погода триматиметься ще мінімум добу.
Через це в ніч на зміну вийде підкріплення – понад 300 одиниць техніки працюватимуть, щоб дороги не перетворилися на суцільний лід.
Водіїв просять бути максимально обережними та не забувати про дистанцію. А якщо поїздку можна відкласти – краще залишити власне авто вдома і не ризикувати.






