На Кіровоградщині правоохоронці затримали трьох раніше судимих мешканців Дніпропетровщини, які здійснювали розбійні напади на будинки місцевих жителів. Погрожуючи жертвам зброєю, чоловіки завдавали тілесних ушкоджень, вимагаючи гроші.
Про це пише видання Дніпро 24 з посиланням на пресслужбу ГУ Нацполіції в Кіровоградській області.
Як повідомили в поліції, троє раніше судимих мешканців Дніпропетровщини, 31, 33 та 37 років, вчиняли розбійні напади з застосуванням вогнепальної зброї на мешканців сусідньої, Кіровоградської області.

За підтримки бійців КОРДу, поліцейські затримали всіх зловмисників, коли вони, приховуючи обличчя, проникли в домоволодіння одної з потерпілих і побили жінку.
У них вилучили пістолети з набоями, ножі та інші речові докази. Наразі встановлюється їхня причетність до аналогічних злочинів у регіоні.
Розслідування проводиться за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.
Якщо прокуратура доведе вину обвинувачених, то кожному з них загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.






