Завершується навчальний рік 2024/25 на Дніпропетровщині. Сьогодні по всій Україні проводять останні дзвінки. У 796 школах нашого регіону також пролунав останній дзвоник.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, повідомляють новини Дніпра.
30 травня в школах України проводять останні дзвінки. На Дніпропетровщині останній дзвінок пролунав у 796 навчальних закладах.
У 2025 році навчальний рік завершують 49 тисяч випускників 9-х і 11-х класів у Дніпропетровській області. Це покоління, яке навчалося під звуки сирен та вибухів, в укриттях та онлайн. І все ж, вони продовжували отримувати знання.
“Щиро вітаю учнів зі святом останнього дзвоника! Пишаємося вами! Дякую вашим педагогам та батькам за титанічну працю, витримку й беззаперечну віру у ваше майбутнє”, – додав Лукашук.
Вітаємо учнів та вчителів зі святом останнього дзвоника!












