Ворог в черговий раз обстріляв Кривий Ріг – поцілив у готель.
Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, передають Новини Дніпра.
Росіяни завдали удару по готелю у центрі міста, внаслідок чого було зруйновано з першого до третій поверхи. На щастя, всі залишилися живі.
Проте є постраждалі – троє жінок 62, 83 та 84 роки, один 70-річний чоловік та 10-річна дівчинка. Двох людей госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості, серед них дитина.
Ракетним ударом пошкоджено 32 багатоквартирні будинки, дахи, більш ніж у тисячі квартирах вилетіли вікна та балкони, чотири заклади освіти, цирк, Палац молоді, магазини, об’єкти бізнесу, автомобілі.






