Ворог заходить на територію Дніпропетровщини, проте закріпитися тут не може.
Про це повідомив старший лейтенант Сил оборони України із позивним «Алекс», передає видання Дніпро 24.
Днями окупанти повідомили, що перейшли кордон з Дніпропетровською областю. Це дійсно так, але закріпитися їм там не вдалося.
За словами військового, росіяни заходять на територію Дніпропетровщини групами по 4-5 осіб. Більше вони звідти не виходять.
Ворога знищують українські FPV-дрони на напрямку Новопавлівки. Їм не вдалося ніде закріпитися – вони просто помирають.






