Сьогодні, 30 вересня, російські війська атакували безпілотниками центр Дніпра. Зараз вони розганяють дві версії того, куди були спрямовані удари.
Про це пишуть новини Дніпра з посиланням на телеграм-канал “Дніпро Оперативний”.
Після атаки на Дніпро, у місті загинула одна людина, а кількість постраждалих вже зросла до 28. Серед постраждалих 10-річний хлопчик і 17-річна дівчина.
При цьому традиційно окупанти віщають, що цілями були військові об’єкти. Правда, сьогодні риторика дещо змінилася.
На своїх ресурсах вони розганяють дві версії, куди був приліт. Перший – кол-центр шахраїв. Одразу видно – суто військовий об’єкт.
Друга версія – офіс компанії, яка займається виробництвом дронів. Проте це не точно. Насправді, вони і самі не знають, куди влучили.

За даними голови Дніпропетровської ОДА, у Дніпрі сьогодні дійсно було пошкоджено офісне приміщення, а окрім того ще багатоповерхівка, гуртожиток і заклад культури.






