Ніч у Дніпропетровській області минула спокійно, проте на ранок ворог активізувався.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Нікополь зранку росіяни атакували безпілотниками. Також ворог з артилерії обстрілював Марганецьку громаду.
За попередньою інформацією, постраждали дві людини. За даними голови Дніпропетровської облради, зачепило мікроавтобус і автомобіль.
Також пошкоджень зазнали чотириповерхівка, магазин, мікроавтобус та легкове авто. Інформація щодо інших наслідків ворожої атаки уточнюється.






