Окупанти обстріляли ракетами Україну. Є загиблі у Києві та Харкові, а також у Павлограді Дніпропетровської області.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА, передає Дніпро24.
Зранку ворог завдав масованого ракетного удару по Павлограду. Також під вогнем опинилася Нікопольщина – обстрілювали з артилерії та дронами. Постраждали Нікополь та Мирівська громада.
У Павлограді загинула 43-річна місцева жителька. Це сталося в одному зі скверів міста. Також відомо про ще одного постраждалого – медики надали чоловікові допомогу.
Пошкоджень зазнали вісім багатоповерхових будинків, дві школи та інфраструктура.
Зокрема у Павлоградському районі Повітряні сили збили ще одну ракету. Уламками пошкоджено приватні будинки та сонячні панелі.






