Вони їхали у Марганецьку громаду – на місце обстрілу, де постраждали двоє дітей.
Про це повідомляє Національна поліція України, передає Дніпро24.
На Дніпропетровщині знешкодили три російські дрони. Одним було атаковано поліцейських, коли ті їхали на місце обстрілу 17 січня.
Тоді окупанти завдали удару дроном по цивільному авто, в якому знаходилися підлітки. Постраждали двоє хлопців 19 та 13 років.
Дорогою поліцейських переслідував ворожий безпілотник, проте під час цього, зачепився за верхівки дерев. Через близькість житлових будинків, дрон транспортували близько кілометра в поле, після чого ліквідували.
Тоді ж правоохоронці знищили ще два російські безпілотники з саморобними вибуховими пристроями.






