Ворог обстріляв Дніпропетровщину з артилерії та безпілотниками. Є постраждалі.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
Окупанти обстріляли Нікопольський район з артилерії та БпЛА. Під ударом опинилися Нікополь та Марганецька громада.
На жаль, було поранено 66-річну жінку та 73-річного чоловіка. Вони лікуватимуться амбулаторно.
Внаслідок обстрілу було пошкоджено 2 приватні будинки та господарська споруда, а ще горіла гімназія.
У Синельниківському районі під атакою БпЛА опинилася Маломихайлівська громада. Відомо про трьох постраждалих – жінку і двох чоловіків.
Спалахнула пожежа у двох приватних будинках і їдальні. Пошкоджено сільськогосподарське підприємство.






