Нікополь щодня перебуває під ворожим обстрілом.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Зранку ворог обстрілює Нікополь, атакує місто з артилерії. На жаль, загинув 45-річний цивільний чоловік. Ще один, 47-річний, отримав осколкові поранення.
Вночі окупанти атакували Дніпропетровську область безпілотниками. Дякуючи ПвК “Схід”, було знищено 4 “шахеди”.
По одному – в Новомосковському та Кам’янському районах. І ще два – у Дніпровському. Потім до ранку було тихо.






