Сьогодні росіяни обстріляли критичну інфраструктуру в різних містах Дніпропетровщини.
Про це заявив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає видання Дніпро24.
Зранку 13 березня ворог обстріляв Дніпропетровську область безпілотниками. На місцях влучань спалахнули пожежі.
У Дніпрі під ударом опинився об’єкт критичної інфраструктури. Також інфраструктуру пошкоджено у Самарівському районі.
Станом на зараз відомо про чотирьох постраждалих. 52-річна жінка отримала осколкове поранення – вона у лікарні. Також постраждали жінки 56 та 82 років.
Пізніше за допомогою звернулась 20-річна дівчина. У неї різана рана ноги. Триває ліквідація наслідків обстрілу.
Затримка поїздів
Через ранкові ворожі атаки на енергообʼєкти залізниці на Дніпропетровщині були зміни в русі кількох поїздів.
“Поїзд №86 Львів – Запоріжжя відправився з Дніпра з затримкою; поїзд №72 Львів – Павлоград прямуватиме зміненим маршрутом через станцію Синельникове-2 замість станціі Самар-Дніпровський”, – зазначили в Укрзалізниці.
Наразі поїзди курсують у звичному режимі.









