У Дніпропетровській області різко зросла кількість випадків COVID-19 – аж на 57%. Це тривожний сигнал, адже в Україні вже зафіксовані перші випадки смерті від захворювання.
Як інформує Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ, зараз на Дніпропетровщині вже зафіксували новий штам коронавірусу Stratus (XFG). І хоча він швидко поширюється, на щастя, тяжких випадків наразі немає.
Перелік основних симтомів Stratus
- охриплість або хриплий голос
- кашель
- температура
- нежить
- головний біль
- втома
- можливе зникнення нюху або смаку.
Статистика на Дніпропетровщині
Лише за минулий тиждень у Дніпропетровській області на коронавірус захворіли 479 людей. До лікарні потрапили 54 мешканці регіону, з яких восьмеро – діти.
Хто у групі ризику
- люди із ослабленим імунітетом
- вагітні
- літні люди
- люди з хронічними захворюваннями
- лікарі
- вчителі
- військові.






