Весь день окупанти обстрілювали Нікопольщину. Спалахнули дві пожежі. Поранено 7 людей. Є значні руйнування.
Подробиці атак повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає видання Дніпро 24.
21 червня 2025 року ворог атакував Нікопольщину Дніпропетровської області дронами та з артилерії. Під ударами опинилися Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади.
Загалом за цей день на Дніпропетровщині постраждали семеро цивільних осіб. Лише одного 63-річного чоловіка госпіталізували до лікарні. Інші лікуватимуться амбулаторно.
Наслідки атаки:
- дві пожежі;
- пошкоджено інфраструктуру;
- заправку;
- господарську споруду;
- автомобілі;
- 4 приватні будинки;
- гараж;
- 20 сонячних панелей;
- лінію електропередач.






