Ворог не зупиняється і знову вдарив по цивільних. Трагічні події розгорнулися у Марганецькій громаді Нікопольського району.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Через артобстріл загинула 66-річна жінка. Вона просто була вдома, у власному подвір’ї, коли на її місто полетіли смертоносні снаряди.
Її життя обірвалося миттєво. Наші щирі співчуття всім, кого торкнулася ця трагедія.
Постраждали й інші люди:
- 65-річного чоловіка у тяжкому стані доставили до лікарні;
- 59-річний мешканець отримав поранення та лікуватиметься амбулаторно.
Пошкоджені приватні будинки, господарські споруди, автомобілі. Там, де ще вчора вирувало мирне життя, сьогодні — уламки скла, понівечені стіни й біль у серцях людей.






