Російські війська влаштували комбіновану атаку на місто, одночасно запустивши і ракети, і безпілотники.
Ще вночі очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомляв, що в одному з районів міста після вибуху спалахнула величезна пожежа.
Основний удар прийшовся по цивільних об’єктах – суттєво пошкоджено адміністративну будівлю та приватне підприємство. Також дісталося житловому сектору – у людей понівечені оселі та побиті автівки, що стояли поруч.
Правоохоронці та прокуратура працювали на місцях “прильотів”, фіксуючи черговий злочин окупантів. Найголовніше на цей момент те, що, за попередніми даними, ніхто з людей не постраждав.
Попри те, що фізично люди цілі, для багатьох дніпрян ранок почався з оцінки збитків та прибирання розбитого скла. Міська влада закликає бути обережними та не ігнорувати сигнали тривоги, адже ворог продовжує тактику нічного терору.






