35-річний мешканець Дніпра влаштував справжній “любовний трикутник” при виїзді за кордон, бо їхав не з однією, а одразу з двома дружинами.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Днями прикордонники стикнулися з незвичайною ситуацією на кордоні з Польщею. На пункті пропуску «Шегині» виявили справжнього “султана” з кількома дружинами.
Вночі, під час перевірки документів, прикордонників зацікавив 35-річний дніпрянин, який хотів виїхати з України з двома жінками.
Як з’ясувалося, офіційна дружина має інвалідність, тому чоловік, ймовірно, і уклав з нею шлюб. А з цивільною партнеркою вони у справжніх стосунках.
Виїхати з країни їм так і не вдалося, а їхньою ситуацією тепер займатимуться відповідні органи.






