Учора в Новокодацькому районі Дніпра патрульні зупинили водія Skoda, який намагався уникнути зустрічі з поліцейськими після порушення правил дорожнього руху. Попри вимогу зупинитися, водій продовжив рух, але патрульні зупинили авто через деякий час.
Про це повідомляє Патрульна поліція Дніпропетровської області, пише Дніпро 24.
Під час спілкування з водієм стало зрозуміло, чому він намагався уникнути патрульних — чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Тест на Драгері показав 1,13 проміле алкоголю в крові. Також з’ясувалося, що водій уже був позбавлений права керування за аналогічне правопорушення.

На порушника склали одразу три протоколи за керування в нетверезому стані, невиконання вимоги про зупинку та керування транспортом без прав. Тепер чоловіка чекає суд, де йому доведеться відповідати за свої дії.






