Сьогодні відбувся обмін військовополоненими. Додому повернулися 277 українців, зокрема мешканці Дніпропетровщини.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
Відбувся великодній обмін військовополоненими. З російського полону повернулися 277 українців – це один з найбільших обмінів за весь час.
Зокрема додому повернулися 28 мешканців Дніпропетровської області. Багато людей працювали над тим, щоб повернути наших людей.






