Окупанти атакували Дніпро новітньою бомблю-ракетою «Гром-1». Її збили наші оборонці.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, пише Дніпро24.
Близько 11:30 у Дніпрі пролунав гучний вибух. Місцеві телеграм-канали повідомляли про новий КАБ з реактивним прискорювачем, яким атакували місто. Дехто стверджував, що це була керована авіаційна ракета.
Повітряні Сили України зафіксували повітряну ціль, яку було випущено з літака тактичної авіації. За даними ПС, вона пролетіла більше 100 кілометрів і була збита за Дніпром.
В ОВА офіційно повідомили, що в передмісті Дніпра збили новітню бомбу-ракету «Гром-1». Завдяки ППО вона не дісталася до міста.






