Повідомлено про підозру начальниці відділу освіти виконкому однієї з райрад Кривого Рогу через службову недбалість.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають Новини Дніпра.
Начальниця відділу освіти неодноразово вносила зміни до договору, укладала додаткові угоди. В них штучно завищили ціну за електричну енергію.При цьому жінка не перевірила ринкову ціну і підписала та скрипіла печаткою акти приймання-передачі, а відділ освіти безпідставно перерахував кошти товариству.
В результаті місцевий бюджет зазнав збитків на майже 3 млн грн. Службовиці повідомили про підозру.






