Потерпілого вдарили сокирою в груди. Дорогою до лікарні він помер.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
2 березня на АЗС в Індустріальному районі Дніпра виявили тіло чоловіка в одному з автомобілів. Судячи з тілесних ушкоджень, його було вбито.
За даними слідства, 36-річного чоловіка вбили через борг. Того дня він зустрівся зі своїм 41-річним знайомим, і вони посварилися через борг.
Тоді підозрюваний вдарив потерпілого сокирою в груди, та втік з місця події. Дорогою до лікарні, поранений чоловік помер в автомобілі, на території заправки.
Підозрюваного випадково зупинили за порушення комендантської години. Як виявилось, це не єдине правопорушення, яке він вчинив цього дня.
3 березня йому повідомили про підозру в умисному вбивстві. Йому загрожує до 15 років увʼязнення.






