Правоохоронці вже відкрила кримінальну справу за статтею про хуліганство.
Про це повідомляє Нацполіція, передають новини Дніпра.
За попередніми даними, на центральній вулиці міста зчепилася група чоловіків. Почалася бійка, під час якої один із учасників конфлікту отримав травми.
Цього опонентам здалося замало, і один із чоловіків дістав зброю та кілька разів вистрілив. На щастя, кулі ні в кого не влучили, тож обійшлося без поранених від вогню.






