Непритомним у горах його виявили прикордонники.
Про це повідомляють ЗМІ Закарпаття, передає Дніпро24.
Прикордонники виявили знесиленого чоловіка на Рахівщині – на кордоні з Румунією. Як виявилося, він є мешканцем Дніпровської області.
Військові привели чоловіка до тями. Він зміг повідомити, звідки родом та блукає у горах протягом трьох днів. За цей час він нічого не їв.
З собою у нього був тільки паспорт та посвідка на проживання та отримання грошових виплат у Румунії.
Потерпілого забрала карета швидкої допомоги. У нього переохолодження, виснаження та обмороження нижніх кінцівок. Медики надають йому необхідну допомогу.






