Черговий жорстокий напад підлітків знову стався у Кривому Розі. 15-річну дівчинку побив натовп підлітків.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на поліцію Дніпропетровської області та Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Останнім часом на Дніпропетровщині почастішали випадки насильства з боку неповнолітніх. Тільки 28 серпня ми писали про знущання над 14-річною.
Цього разу схожий інцидент трапився знову в Кривому Розі. Мережею поширилось відео, де група підлітків напала на дівчинку та жорстоко її побила. І сталося це на дитячому майданчику.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 ККУ. Всіх причетних до побиття вже знайшли. Надалі чекаємо, що винних покарають.






