У Дніпропетровській області знижується рівень ГРВІ, однак зростає кількість кишкових інфекцій. У чому причина?
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають новини Дніпра.
За останній тиждень на Дніпропетровщині зросла кількість кишкових інфекцій. В регіоні зафіксовано 97 випадків. Найчастіша причина цього – нехтування правилами гігієни. Все через брудні руки, немиті фрукти та овочі чи брудну воду.
Водночас знижується рівень гострих респіраторних вірусних інфекцій. За тиждень на Дніпропетровщині захворіли 6,5 тисяч людей.
Цього тижня виявили один випадок кашлюка. Людей закликають вакцинуватися, піклуватися про себе та дітей.






