Також ворог продовжував атаки по Дніпропетровській області вночі та зранку.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Окупанти атакували безпілотником Дніпропетровську область. На щастя, його збили над Синельниківським районом.
Пізніше ворог атакував Камʼянський район – наразі без подробиць.
Вночі з важкої артилерії та безпілотниками били по Нікополю. Минулого вечора ворог завдав удару по Зеленодольській громаді, внаслідок чого спалахнула пожежа.
Вранці наші сили збили ракету над Новомосковськом. Через падіння уламків, почалася пожежа. Без постраждалих.






