Мешканка Павлограду пішла з дому 12 січня. Через тиждень її знайшли мертвою.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро24.
12 січня 69-річна Валентина Скороход пішла з дому в невідомому напрямку, і більше додому не повернулася.
Жінка страждала на деменцію, у неї були ампутовані пальці рук, а руки перебинтовані. Вона пішла з дому в халаті, куртці та капелюсі.
Протягом тижня літню жінку розшукували, і тільки 18 січня встановили її місцезнаходження. На жаль, вона була мертва. Подробиць не повідомляється.






