Укрзалізниця зменшила споживання електроенергії.
Про це повідомляє Регіональна філія “Придніпровська залізниця” АТ “Укрзалізниця”, передає Дніпро24.
Аби уникнути блекаута, Укрзалізниця зменшила споживання електроенергії. Внаслідок цього, зміниться рух деяких приміських електропоїздів.
Критично важливі електрички, які возять дніпрян на роботу, працюватимуть як і раніше. Наразі тимчасово не курсують:
- № 6011 Дніпро-Головний – Кривий Ріг-Головний;
- № 6042 Кривий Ріг-Головний – Дніпро-Головний;
- № 6104 Синельникове-1 – Чаплине;
- № 6141 Чаплине – Дніпро-Головний;
- № 7404 Дніпро-Головний – Синельникове-1;
- № 7408 Дніпро-Головний – Синельникове-1;
- № 7407 Синельникове-1 – Дніпро-Головний;
- № 7311 Дніпро-Головний – Кам’янське-Пасажирське;
- № 7310 Кам’янське-Пасажирське – Дніпро-Головний;
- № 7403 Синельникове-1 – Дніпро-Головний;
- № 6538 Кривий Ріг-Головний – Верхівцеве;
- № 6415 Верхівцеве – Кривий Ріг-Головний;
- № 6495 Запоріжжя-2 – Марганець;
- № 6478 Марганець – Мирова.
Зокрема Укрзалізниця призначила приміський поїзд № 6185 Синельникове-1 – Дніпро-Головний. Він курсуватиме за розкладом приміського поїзда № 7403 (Dnipro City Express) Синельникове-1 – Дніпро-Головний.






