Чоловік загинув внаслідок чергового обстрілу росіян.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Окупанти атакували Дніпровський район, в результаті чого, на місці влучання спалахнула пожежа.
Неподалік від місця удару, місцевий житель ремонтував автомобіль. Він загинув внаслідок ворожої атаки. Загиблому було 54 роки.
Також ворог цілий день обстрілював Нікопольський район з артилерії. Пошкоджено щонайменше 5 будинків. Зокрема постраждали комунальне підприємство, автобусна зупинка та лінії електропередач.






