На Дніпропетровщині з 15 серпня починає діяти заборона на вилов раків. Причина – збереження їхньої популяції.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на наказ Дніпропетровського рибоохоронного патруля.
З 15 серпня рибалкам у Дніпропетровській області буде заборонено ловити раків. Така заборона діє по всій країні.
Це робиться для того, щоб зберегти їхню популяцію під час линьки – тоді вони найбільш вразливі. Заборона триватиме до 30 вересня.
Якщо порушити ці обмеження – доведеться сплатити штраф. За одного рака доведеться заплатити 3 332 грн.






