Підозрюваний «мінував» пошти, адмінбудівлі, медзаклади тощо.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Новини Дніпра.
Правоохоронці викрили та затримали 30-річного мешканця Тернівки, який «мінував» різноманітні заклади в регіоні.
Кілька місяців підозрюваний надсилав на офіційні електронні адреси повідомлення про мінування. Таких листів надійшло про більш ніж 40 об’єктів.
Серед них були будівлі органів влади, парк, поштові відділення, торгівельні та медичні центри в регіоні. Правоохоронці жодного разу не знайшли там нікого небезпечного.
14 червня фігуранту повідомили про підозру. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.






