Наркоорганізація на Дніпропетровщині заробляла на вирощуванні та збуті канабісу до 50 млн грн.
Про це повідомляє Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції, передають Новини Дніпра.
Наркобізнес у Дніпропетровській області організували батьком з сином, який керував усіма процесами з-за кордону. До своєї діяльності вони залучили ще 8 спільників.
Вирощували коноплю на приватних та покинутих городах у Павлоградському районі. Вже готовий канабіс вивозили до будинку організаторів, де готували до продажу.
За сезон ділкам вдавалося виростити до 150 кг канабісу. З цього вони виготовляли понад 30 тисяч фасованих пакетиків. Зокрема торгували електронними цигарками з наркотичним вмістом.
“Товар” збували через закритий телеграм-канал. Отримавши замовлення, на обумовлене місце приїздив кур’єр. Забирав гроші та передавав наркотики, а потім гроші віддавав організаторам. Далі їх розподіляли між усіма учасниками бізнесу.
Правоохоронці затримали 9 учасників наркоорганізації. Їм усім повідомлено про підозри. Той, що за кордоном – отримав підозру заочно.






