У Дніпропетровській області затримали 11 учасників наркоугруповання.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
На Дніпропетровщині викрито 16 учасників злочинної організації «Біле братство», які збували наркотики із щомісячним обігом 12 млн гривень.
Як стало відомо, 50-річний кримінальний авторитет з «Білого братства» організував наркобізнес у Нікополі та Покрові. З ним співпрацювали ще 15 людей.
Вони закуповували метамфетамін, канабіс, PVP, а потім збували за рахунок «закладок» чи з рук у руки. Кожен місяць вони збували близько 35 тисяч доз наркотиків.
Правоохоронці провели майже 60 обшуків. 11 учасників наркоугруповання затримали. Встановлюють особи інших причетних.






