Зокрема зловмисник пограбував щонайменше дві домівки, звідки люди виїхали.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Новини Дніпра.
35-річний мародер діяв на території Нікополя. Ще у березні після російського обстрілу, він вирішив пограбувати постраждале кафе. Грабіжник скористався отвором у стіні та потрапив усередину.
Після цього він виніс газовий двохконтурний котел, магнітофон та циркулярний насос для опалення на 50 тисяч гривень, і продав.
У квітні він знову вчинив пограбування. Вдерся до двох приватних будинків, звідки виїхали люди через постійні обстріли.






