Дніпряни частіше стали порушували комендантську годину під час воєнного стану.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
Сьогодні у Дніпропетровській області провели Раду оборони, на якій розглянули низку важливих питань. Зокрема безпеку та захист.
Стало відомо, що на Дніпропетровщині збільшилася кількість порушників комендантської години. Це водії та компанії людей. Поліція посилить контроль.
“Нагадую – триває війна. Встановлені обмеження – це необхідність”, – зазначив Лисак.
Зокрема обговорили облаштування укриттів у навчальних закладах. З наступного тижня запрацюють спеціальні комісії, які перевірятимуть школи.






