Теплоелектростанція відновила роботу після обстрілу 13 лютого.
Про це повідомляють в Укренерго, передає Дніпро24.
У Дніпропетровській області відновили роботу ТЕС, куда влучили російські безпілотники у ніч з 12 на 13 лютого. Ця атака пошкодила ексклюзивне обладнання, і на відновлення теплоелектростанції прогнозували місяці.
Також голова Дніпропетровської ОДА Лисак повідомив, що у Придніпровськ повернули опалення. Класи у школах № 129, 136, 98, 11, 27 та НВК №57 вже прогрівають, щоб з понеділка відновити навчання. Лікарня №16 працюватиме як і раніше.
У ДТЕК повідомили, що за сьогодні ворог двічі обстрілював українські теплоелектростанції, і знову в прифронтових областях.
Наразі на Дніпропетровщині майже всі споживачі зі світлом. Однак зранку було знеструмлено 49 абонентів внаслідок бойових дій.






