В Апостоловому за ніч з 22 на 23 липня 2022 року росіяни зруйнували всі три школи.
Про це розповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає Дніпро24.
В Україні буде всього 6 сучасних освітніх просторів, два з яких планується відкрити у Дніпропетровській області. Стало відомо, що вже відкрили один такий простів в Апостоловому.
Наразі в Апостоловому немає шкіл. Всі три школи було зруйновано у 2022 році внаслідок російської атаки. При цьому в місті проживає понад півтори тисячі дітей шкільного віку, зокрема ВПО.
Новий освітній простір розрахований на шість класів, де зможуть навчатися близько 400 учнів. Поряд є безпечне та комфортне укриття.






