Для низки регіонів в Україні було обмежено потужності для бізнесу та промисловості.
Про це повідомляє Укренерго, передає Дніпро 24.
13 листопада починають діяти обмеження у споживанні електроенергії для бізнесу та промислових споживачів. Обмеження діятимуть тимчасово.
Це повʼязано з короткостроковим зниженням потужності маневрової генерації і суттєвим зменшенням обсягів імпорту електроенергії.
На Дніпропетровщині обмеження запровадили до кінця дня. Їх планують скасувати вже увечері.
Для побутових споживачів наразі жодних обмежень не передбачено.






