Подія сталася внаслідок нехтування правилами протипожежної безпеки.
Про це повідомив лікар Юрій Липа, передає Дніпро24.
Вибух стався 22 листопада у приватному будинку в Павлоградському районі. За допомогою буржуйки родина намагалася опалити приміщення, проте буржуйка вибухнула.
Внаслідок вибуху, постраждали троє людей. У 53-річного чоловіка – обширні термічні опіки обличчя, тулубу, верхніх та нижніх кінцівок 2-3 стадії з проявами опікового шоку. Він знаходиться у лікарні у вкрай важкому стані.
Ще один потерпілий отримав опіки 1-2 стадії до 15%. Жінка отримала опік 1 стадії та різану рану верхньої кінцівки. Медики їй надали необхідну допомогу, проте від госпіталізації постраждала відмовилась.






