COVID-19 знову нагадує про себе. Минулого тижня вірус забрав життя трьох людей — усі вони були старшими за 60 років, мали супутні захворювання і не були щеплені.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Миколу Лукашука.
Загалом за минулий тиждень захворюваність на коронавірус суттєво зросла. Зафіксовано понад 1,1 тисячі випадків, серед них 258 дітей. У лікарнях лежать 126 пацієнтів.
Невтішна ситуація і з ГРВІ – захворіло понад 10 тисяч людей. Найгірше, що понад половина з них – це діти.
На Дніпропетровщині також поширюються кишкові інфекції. Частішають випадки отруєння грибами. За тиждень троє потрапили до лікарні, серед яких 13-річна дитина.
Є випадки сказу. Троє людей вже звернулися до медиків після контакту з хворими тваринами.
Бережіть себе та своє здоров’я!






