Одразу вісім дітей захворіли на кашлюк у Дніпропетровській області.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає Дніпро24.
У місті Перещепене Самарівського району – спалах кашлюку. Одразу вісім дітей з двох родин захворіли на інфекційну хворобу.
Найменшій дитині всього три місяці, а найстаршій – 14 років. Діток госпіталізували до Регіонального центру родинного здоров’я. Ситуація контролюється.
Також на Дніпропетровщині за останній тиждень виявили 96 випадки захворювання на COVID-19, 6972 випадків ГРВІ та 108 випадків гострих кишкових інфекцій.






