Сьогодні російська армія здійснила масовану атаку.
Про це повідомляє ДТЕК, передають новини Дніпра.
Росіяни цієї ночі атакували енергетичні об’єкти по всій країні. Під ударом опинився і об’єкт енергетики ДТЕК на Дніпропетровщині.
Зараз енергетики працюють над відновленням, і намагаються якнайшвидше повернути електропостачання в житлові будинки.
За даними голови Дніпропетровської ОДА, над Дніпропетровською областю цієї ночі збили 17 ворожих цілей.






