Мати та двоє дітей у Самарівському районі отруїлися чадним газом.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради, передають новини Дніпра.
За минулу добу в Губиниській громаді 37-річна жінка та двоє її синів 10 та 7 років отруїлися чадним газом через несправність печі на твердому паливі.
Мешканців Дніпропетровщини закликали бути обережними при використанні газовими котлами, колонками, печами на твердому паливі. Бо це може призвести до трагедії.
Навіть генератори можуть бути небезпечними. Їх потрібно встановлювати не ближче ніж за 6 метрів від будинку, щоб чадний газ не потрапив до приміщення.






