Сьогодні 4 листопада опалення ввімкнули у Самарі та Самарському районі.
Про це інформує Самарська міськрада.
Населенню нагадали, що від моменту запуску котелень до того, як батареї у квартирах повністю прогріються потрібно до 48 годин.
Також мешканцям верхніх поверхів нагадали про необхідність развоздушити батареї.
У разі необхідності звертайтесь до установ, які обслуговують ваш будинок:
- КП “Комсервіс” — диспетчер: 097 240 06 23
- ТОВ “ТПК Промліфтсервіс” — диспетчери: 097 113 38 54, 066 828 87 77






