Гроші “відмивали” через автозаправні станції та комерційні структури.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро24.
Влітку минулого року правоохоронці викрили підпільний нафтозавод, а 10 учасникам угрупування повідомили про підозру.
Щоб виготовляти пальне, вони використовували потужності одного з нафтопереробних заводів. Проте додавали невідомі розчинники, у тому числі й ті, що заборонено використовувати, бо вони несуть загрозу для здоров’я та життя людей.
Щомісяця зловмисники виготовляли до 500 тонн пального та заробляли на його продажі до 30 млн грн. Збували пальне за підробленими документами через мережу АЗС. Продавали підприємствам реального сектору економіки, зокрема й державним.
П’ятьох учасників судитимуть найближчим часом, ще двом вже обрали покарання. Ще двох судитимуть за окремим кримінальним провадженням.






