Посадовець фіктивно влаштував на роботу сімох людей.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Вони роками взагалі не з’являлися на підприємстві та не виконували жодних обов’язків, проте регулярно отримували на картки зарплату та накопичували трудовий стаж.
Афера спокійно працювала з 2021 по 2025 рік завдяки залученню кадровиків та бухгалтерів компанії. Вони щомісяця вносили у табелі фальшиві дані про відпрацьовані години.
Наразі схему ліквідували поліцейські, а учасникам бізнесу на комунальних коштах готують підозри.






