Офіцер вимагав у військовослужбовиці 50 тисяч гривень за “спокійну службу”.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
За версією слідства, майор не просто просив гроші, а влаштував жінці справжній пресинг – тиснув психологічно та навмисно створював проблеми під час виконання завдань.
Все для того, щоб вона стала “зговірливішою” і заплатила за нормальні умови служби.
Поліцейські взяли посадовця “на гарячому” саме під час передачі всієї суми – 50 тисяч гривень. Тепер замість керування дронами він розбиратиметься з підозрою в хабарництві.






