У Дніпропетровській області провели Раду оборони.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
Традиційно 8-9 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій і День Європи.
Враховуючи, що росіяни часто використовують свята для масованих обстрілів, у ці дні правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. Акцент зроблять на культових спорудах й місцях, де збиратимуться люди. Дніпрянам також радять бути обачними.
Зокрема під час Ради оборони обговорили будівництво фортифікацій в регіоні, мобілізацію та роботу військово-лікарських комісій.






