Окупанти атакували автокран ДТЕК.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
20 лютого росіяни завдали удару по Нікополю та вбили двох чоловіків. Ще одна жінка зазнала поранень. Було пошкоджено приватне і промислове підприємства.
За даними місцевих ЗМІ, окупанти атакували енергетиків ДТЕК. Ворог завдав удару по автокрану ДТЕК, внаслідок чого спалахнула пожежа.
На жаль, внаслідок ворожої атаки загинув енергетик ДТЕК Дніпровські електромережі з Нікополя — машиніст автокрана Геннадій Мусатов.






